Menu
Your Cart

KILO E-LIQUIDS

Marka: KILO E-LIQUIDS Marka: kilo bday
Evdeki doğum günü kutlamalarının klasik tadı KILO E-Liquids'den ev yapımı doğum günü pastanız yeni yaşınızda sizlerle.Tat Profili : Süt, Bavyera Kreması, Kek, Şekerli..
120,00TL
Marka: KILO E-LIQUIDS Marka: kilo latte
Sütlü kahve yada bol sütlü Latte desek yeridir, Baymayan bir kahve aroması arayanlar için KILO farkıyla.Tat profili : Latte, hafif kahve, içecek..
120,00TL
KILO - Honey Créme 100ML
Ön Sipariş
Marka: KILO E-LIQUIDS Marka: KILO honey creme
KILO E-liquids Black Series iftiharla sunar. Vanilyalı dondurma, Bal ve hafif kuru yemiş notaları. Tat Profili : Krema, Vanilya, Bal, Kuruyemiş, Orta Şekerli ..
120,00TL
KILO - Ice Cream Sandwich 100ML
Ön Sipariş
Marka: KILO E-LIQUIDS Marka: kilo icecream
Algida Nogger sevenler için aranan likitTat profili : Graham cracker, vanilyalı dondurma, çikolatalı kurabiye, Pastahane tadı ..
120,00TL
KILO - Milk & Cookies 100ML
Ön Sipariş
Marka: KILO E-LIQUIDS Marka: kilo cookies
Süt ve Kurabiyenin yıllardan beri alışıla geldik birlikteliği KILO E-Liquids farkıyla.Tat profili : Süt, Tereyağlı Kurabiye, Çikolata, Hafif tatlı ..
120,00TL
Marka: KILO E-LIQUIDS Marka: kilo almond milk
Starbucks'a kadar gitmeye üşenenler için, Badem sütü ve vanilyalı hafif ve leziz karışım.Tat Profili : Süt, Badem, Krema, Vanilya, Hafif tatlı..
120,00TL
KILO - White Chocolate Strawberry 100ML
Ön Sipariş
Marka: KILO E-LIQUIDS Marka: Kilo Straw choco
Beyaz çikolata ve Çilek birlikteliği Kilo E-liquids - White series olarak karşınızdaTat Profili : Çilek, Krema, Çikolata, Orta seviyede tatlı..
120,00TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)