Menu
Your Cart

Premium Likit

Premium Likit

Likit çeşitleri arasında yer alan Premium likit için satış yapılıyor. Hem çok sayıda koku çeşidi olan hem de beğenilen bir likittir.

Likitler, elektronik sigaralarda tütün gibi kullanılır. Mevcut içerik ise tütün zararlarından korunmanızı sağlar. Premiumlikit çeşitleri arasından siz de seçiminizi yapabilir, temin ederek sigara kullanımının daha az zararlı şekilde olmasını sağlayabilirsiniz. Genel olarak kullanım şekli, sigaradan aldığınız haz ve alışkanlık durumları elektronik sigara ile de karşılanabilir.

Premium Likit Almak

Likit çeşitlerini temin etmeniz için hizmet veriliyor. Hem güvenli hem de sorunsuz şekilde satın alma imkanınızın olduğu bu likit çeşitleri için sipariş verebilirsiniz. Anında işlemlerin tamamlanması sağlanıyor ve en kısa süre içinde temin etmeniz gerçekleşiyor. Güvenli şekilde sunulan hizmet kapsamında, direkt olarak likit temin edebilirsiniz.

Online sipariş

Seçiminizin olmasından sonra siparişin online gerçekleşmesi mümkün. En kısa süre içinde likit çeşitleri arasından belirlemiş olduğunuz likidi kolayca satın alabilirsiniz. Sipariş aşamasında ve sonrasında güvenlik koşulları oluşturulduğundan, sorun yaşamadan satın alma işleminin gerçekleşmesi de sağlanıyor olacak. Değerlendirip, bu alanda sunulan bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Premium Likit Fiyatları

Merak edilen bir diğer husus ise Premium likit fiyatlarının ne olduğudur? Son derece uygun şeklide sunulan fiyatlar sayesinde, avantaj elde edeceğiniz gibi satın alma işleminin gerçekleşmesi de sağlanıyor olacak. Değerlendirin ve bu alanda sunulan likit çeşitlerinin indirim ve kampanyalarından da faydalanıp satın alın. Fiyatlara bakıldığında piyasaya göre uygun olmasının yanı sıra, normal sigara tüketimi için harcanana ödemenin de altında fiyatlar olduğu sonucu çıkacaktır. Premium likit fiyatları için site üzerinden detaylı ve net bilgi alabilir, bu hususta siparişinizi vererek anında satın alabilirsiniz. Anında hizmet almanız sağlanıyor olacak. 

Marka: 13TH FLOOR MARKA Marka: DJANGO BY 13TH FLOOR ELEVAPORS
Django 60ML - Django 70/30 : Vanilyalı süt ve karamelle harmanlanmış orjinal Kentucky tütün yaprakları...
120,00TL
Marka: Barista Brew Marka Marka: barista
Mocha ve çikolata kaplı bisküvi arası marshmellow karışımı ..
120,00TL
Marka: CHARLİE NOBLE MARKA Marka: Charlie Noble
Antepfıstık, vanilya, karamel ve hafif tütün lezzetli bir karışımı . ..
120,00TL
Marka: CHARLİE NOBLE MARKA Marka: Charlie Noble
Olgunlasmis Turk tutunu, incir ,badem ve eşsiz baharatlar..
120,00TL
Marka: COUNTRY CLOUDS Marka: Corn Bread Pudding
Amerika'nın kendine özel lezzetlerinden, çokça ilgi gören tatlısı Corn bread pudding sizlerle. Tat profili : Çörek, Puding, Şekerli ..
140,00TL
Marka: COUNTRY CLOUDS Marka: Corn Bread Strawberry
Amerika'nın kendine has tadı; çok sevilen Corn Bread Pudding'in çilekli versiyonu.Tat Profili : Çilek, Çörek, Krema, Orta şekerli..
140,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 67 (6 Sayfa)