Menu
Your Cart


Elektronik Sigara Atomizer

Atomizer elektronik sigaraların rezidans kısımlarında likitin buhar haline gelmesini sağlayan malzemedir. Çoğu zaman buhar ve aroma tadını atomizer seçimi ile en kaliteli hale getirebilirsiniz. Her marka elektronik sigara yedek parçaları en uygun fiyatlarla iyibuhar satış sitesinde yer almaktadır. Yedek parça satışı da yapan sitemizde her ürün piyasaya göre en uygun fiyat avantajı ile size sunulmaktadır.

Marka: ASPİRE MARKA Marka: Atomizer
Aspire Nautilus 2 atomizer (tank), elektronik sigara kullanırken sigarayı aramayın diye üretilmiş bir tanktır. Eğer elektronik sigara kullanımınız sigarayı bırakma amaçlı ise bu tankı alıp uygun bir mod ile kullanabilirsiniz. Bu model çok sevilen bir sigara içimi tanktır. İçindeki coiller ..
180,00TL
Marka: DİGİFLAVOR MARKA Marka: Atomizer
Eğer kaliteli bir atomizer tank kullanmıyorsanız, kullandığınız e-sigara modeli size üstün bir performans sağlamaz. Digiflavor Siren V2 24 MTL, özellikle sigara içimi atomizer tank arayanların imdadına yetişiyor. 15 mm uzunluğundaki drip tip kısmı, 24 mm’lik genişliği ve 4.5 ml’lik tank kapasitesiyl..
275,00TL
Marka: DOTMOD MARKA Marka: Atomizer
KullanılabilirlikDotMTL'nin zarif bir ağızdan ağıza vape deneyimi ile etkileyeceğinden emin olabilirsiniz. DotRDA'ya benzer tek bir direk kelepçesi kullanarak, vaping deneyiminizi büyük ölçüde kişiselleştirebilmeniz için kullanımı kolay, gizli hava akımı ayarlamalı bir güverte geliştirdik.zaraf..
300,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)